м. Покровськ. Заклад дошкільної освіти №5 "Вербонька" Покровської міської ради Донецької області

Правила прийому

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ
ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Прийом дітей в заклади дошкільної освіти здійснюється відповідно до ст.. 9, 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.п.6, 7, 8, 9, 10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту кожного закладу.

Прийом дітей до дошкільних закладів здійснює керівник закладу освіти на підставі направлення у даний дошкільний заклад, виданого головним спеціалістом з дошкільної освіти відділу освіти Покровської міської ради.

Дітям, які не  отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дошкільних закладів не дозволяється (ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-ІІІ).

Питання щодо відвідування дошкільних закладів дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішує індивідуально лікарсько-консультативна комісія лікувально-профілактичного закладу державної (комунальної) форми власності (ЛКК).

Перелік необхідних документів для оформлення дитини після отримання направлення:

1. Медична довідка від сімейного лікаря.
  2. Ксерокопія свідоцтва про народження та ідентифікаційного номеру.
  3. Заява батьків, щодо влаштування до дошкільного закладу.